Par Mums

Būvniecības nozarē darbojamies jau vairāk nekā 20 gadus. SIA “AULEJA” ir būvniecības profesionāļu komanda, kura nebaidās pieņemt jaunus izaicinājumus un nest atbildību par paveikto. SIA “AULEJA” mērķis ir radīt paliekošas vērtības, kas precīzi atbilst pasūtītāja vajadzībām. Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu klienti ir apmierināti un ir saņēmuši tieši to, ko bija vēlējušies un iecerējuši.

SIA “AULEJA” ir uzticams sadarbības partneris, kurš piedāvā ātru, kvalitatīvu darbu izpildi un individuālu pieeju katram klientam. SIA “AULEJA” sadarbojas gan ar juridiskām personām gan arī ar fiziskām personām.

Mēs iesaistāmies būvniecības procesā, jebkurā no tā posmiem, no zemes gabala izvēles un iegādes, līdz atslēgu nodošanai pasūtītājam.

Mēs veicam privātmāju un komerctelpu būvniecību no nulles līdz atslēgai (pamatu izbūve, sienas, jumtu, būvniecība, iekšējā/ārējā apdares, visas komunikācijas). Realizējam dažādu mērogu celtniecības, rekonstrukcijas un renovācijas projektus visā Latvijā.

SIA “AULEJA” kvalificētu speciālistu komanda nodrošina celtniecības darbu drošību, kontroli un kvalitāti katram mūsu klientam. Sniedzam rekomendācijas, konsultācijas un pilnvērtīgus aprēķinus būvniecības izmaksās.

Pateicamies visiem mūsu pasūtītājiem un sadarbības partneriem par uzticību un sadarbību! Ceram, ka esam attaisnojuši jūsu cerības un ka turpināsim sadarboties arī nākotnē un realizēt jūsu būvniecības ieceres.

Account details will be confirmed via email.